Twilight Sensor + Motion Sensor + Base Kit for a SAMSUNG UFO LED High Bay
£60.99
£50.82
Item code
E16801
Available for pre-order - Due back in stock Monday 27th April
Due back in stock Monday 27th April
-
5 Year Guarantee
Key Features
Twilight Sensor + Motion Sensor + Base Kit for a SAMSUNG UFO LED High BayProduct Specification
| Supplier Code | 3275-7113 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 5 Years |
| Length | 145mm |
| Height | 50mm |
| Width/Dia | 25mm |
| Type | PIRs & Timers |
| Format | Dusk to Dawn |
| IP Rating | IP20 |
