PC Single Circuit Track L Shaped Connector - White
£0.49
£0.41
Item code
E5372
In Stock
-
3 Year Guarantee
Key Features
- Colour: White
- Material: Polycarbonate
- Track Range: Part of the Lyco 1 circuit track range.
- Guarantee: 3 years guarantee.
- IP Rating: IP20, Class I
- Dimensions:
Overall - H 71 x W 71mm
Product Specification
| Supplier Code | 69929-141813 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 71mm |
| Width/Dia | 71mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Connectors |
| Technology | LED |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage | 350W |
| Finish | White |
| Material | Polycarbonate |
