PIR Motion Sensor 120º for LED Strip 12/24V DC Jack Connector
£8.99
£7.49
Item code
E10503
In Stock
-
3 Year Guarantee
Product Specification
| Supplier Code | 96872-200637 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 42.5mm |
| Width/Dia | 49mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | PIR Light Controller |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage | 12/24V DC |
