Pack of 100 3M Scotchflex CTS 18 BC Cable Tie Base Mounts 3M-7000032613-SPR-N (23x14mm)
£18.99
£15.82
Item code
E7424
Available for pre-order - Due back in stock Saturday 25th April
Due back in stock Saturday 25th April
-
3 Year Guarantee
Product Specification
| Supplier Code | 6797-15771 |
|---|---|
| Brand | 3M |
| Guarantee | 3 Years |
| Length | 5mm |
| Height | 23mm |
| Width/Dia | 14mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Cables and Accessories |
