Non-Contact Sensor Switch 12V DC Short Range for Motion Activation
£8.19
£6.82
Item code
E7730
In Stock
-
3 Year Guarantee
Product Specification
| Supplier Code | 75122-153120 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 16mm |
| Width/Dia | 16mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | PIR Light Controller |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage | 12V DC |
