Magnetic Track Union Cable Connector 25mm - Black
£8.49
£7.07
Item code
E10707
Available for pre-order - Due back in stock Saturday 25th April
Due back in stock Saturday 25th April
-
3 Year Guarantee
Key Features
- Colour: Black
- Material: Aluminium, Polycarbonate
- Guarantee: 3 years guarantee.
- IP Rating: IP20, Class I
- Dimensions:
Overall - H 20 x W 25mm
Product Specification
| Supplier Code | 98159-202522 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 20mm |
| Width/Dia | 25mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Connectors |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage | 350W |
