Magnetic Track 20mm Suspension L Horizontal Connector - Black
£9.49
£7.91
Item code
E12847
Available for pre-order - Due back in stock Friday 15th May
Due back in stock Friday 15th May
-
3 Year Guarantee
Key Features
- Colour: Black
- Material: Aluminium, Polycarbonate
- Guarantee: 3 years guarantee.
- IP Rating: IP20, Class I
- Dimensions:
Overall - H 50 x W 60mm
Product Specification
| Supplier Code | 88842-185120 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 50mm |
| Width/Dia | 60mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Connectors |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage | 350W |
