Lamp Holder for 900mm T8 LED Tube
£3.99
£3.32
Item code
E1212
Available for pre-order - Due back in stock Friday 15th May
Due back in stock Friday 15th May
-
3 Year Guarantee
Key Features
- This lamp holder is designed for housing T8 LED Tubes with both single-side power and double-sided power
Product Specification
| Supplier Code | 4762-11049 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 33mm |
| Width/Dia | 900mm |
| Depth | 14mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Lamp Holder |
| IP Rating | IP20 |
