Integral Evofire 70-100mm Bezel - Black
Special Price
£2.87
£2.39
Regular Price
£4.49
36% Off
Item code
62027
In Stock
-
3 Year Guarantee -
IP65
Key Features
- Colour: Black
- Material: Steel
- Guarantee: 3 years guarantee.
- IP Rating: IP65
- Fire Rating: No.
- Dimensions:
Overall - H 3 x W 112 x D 3mm
Cut Out - Dia 70 -100mm
Product Specification
| Supplier Code | ILDLFR70D030 |
|---|---|
| Brand | Integral |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 3mm |
| Width/Dia | 112mm |
| Depth | 3mm |
| Location | Indoor Use |
| Cutout | 70mm -100mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Bezel |
| IP Rating | IP65 |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
