Bell Aqua 1 Eyelid Bulkhead Bezel - Black
£7.49
£6.24
Item code
412273
Available for pre-order - Due back in stock Sunday 19th April
Due back in stock Sunday 19th April
-
7 Year Guarantee
Key Features
- The Bell 14W Aqua 1 Eyelid Bezel in black is a stylish and practical accessory designed to enhance the functionality and appearance of the Aqua1 bulkhead range.
- Colour: Black
- Material: Polycarbonate
- Guarantee: 7 years guarantee.
- Dimensions:
Overall - H 340 x W 340 x D 106mm
Product Specification
| Supplier Code | 11258 |
|---|---|
| Brand | Bell |
| Guarantee | 7 Years |
| Height | 340mm |
| Width/Dia | 340mm |
| Depth | 106mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Bezel |
| Finish | Black |
| Material | Polycarbonate |
