Astro 9.8W Dimmable Constant Current LED Driver 350/500/700mA
£46.49
£38.74
Item code
83868
-
3 Year Guarantee -
Dimmable
Key Features
- Constant Current 9.8W LED Driver 350/500/700mA
- 3 year guarantee
- Dimmable
- IP20
- Size: W 75 x H 26.5 x D 35mm
Product Specification
| Supplier Code | 6008105 |
|---|---|
| Brand | Astro |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 26.5mm |
| Width/Dia | 75mm |
| Depth | 35mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Dimmable | Dimmable |
| Format | LED Driver |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage | 9.8W |
