70cm Wall Support for Street Lights
£92.99
£77.49
Item code
E4789
Available for pre-order - Due back in stock Wednesday 29th April
Due back in stock Wednesday 29th April
-
5 Year Guarantee
Key Features
- Colour: Aluminium
- Material: Aluminium
- Guarantee: 5 years guarantee.
- IP Rating: IP20
- Dimensions:
Overall - H 740 x W 380mm
Product Specification
| Supplier Code | 3448-33208 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 5 Years |
| Length | 400mm |
| Height | 740mm |
| Width/Dia | 380mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | Bracket |
| IP Rating | IP20 |
