48W Driver LIFUD 220-240V Output 30-40V 1200mA LF-GIF050YS1200H
£10.99
£9.16
Item code
E37880
In Stock
-
3 Year Guarantee
Product Specification
| Supplier Code | 101469-208869 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Length | 140mm |
| Height | 29mm |
| Width/Dia | 43mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | LED Driver |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage | 48W |
| Voltage | 220-240V AC |
| Batteries Included | No |
