40W LIFUD Driver - 1000mA
£8.49
£7.07
Item code
E1118
Bulk buy - Save up to 5%
| Qty | Price | Saving |
|---|---|---|
| 5+ | £8.07 £6.72 | 5% |
In Stock
-
3 Year Guarantee
Key Features
This Driver from the prestigious company LIFUD is specially designed for LED panels, LED downlights, LED plates and LED ceiling lights because it incorporates the Jack.
Product Specification
| Supplier Code | 4232-0 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Height | 28mm |
| Width/Dia | 115mm |
| Depth | 41mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Format | LED Driver |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage | 40W |
| Voltage | 220-240V |
