End cap for CCT LED Strip 220V AC 220LED/m Width 15mm Cut every 100cm IP67
Special Price
£0.39
£0.32
Regular Price
£0.49
20% Off
Item code
E34643
In Stock
-
3 Year Guarantee
Key Features
End cap for CCT LED Strip 220V AC 220LED/m Width 15mm Cut every 100cm IP67Product Specification
| Supplier Code | 91788-190359 |
|---|---|
| Brand | Lyco |
| Guarantee | 3 Years |
| Length | 13.5mm |
| Height | 10mm |
| Width/Dia | 18mm |
| Type | Cables and Accessories |
| Format | End Cap |
