Edit Hartland 1 Gang Two Way Toggle Switch - Antique Brass
£26.99
£22.49
Item code
NLY0008588
In Stock
-
25 Year Guarantee
Key Features
The Edit Hartland 1 Gang 2 Way Toggle Switch in antique brass has a stylish slim front plate and is designed to complement today’s interiors seamlessly. It features complementary switch insert finishes and visible fixings for a refined look and is compatible with standard box-fix electrical accessories. Ideal for adding a classic yet modern touch to any room’s electrical fittings.Product Specification
| Supplier Code | 79 T21 |
|---|---|
| Brand | Edit |
| Guarantee | 25 Years |
| Collection Name | Perception |
| Height | 86mm |
| Width/Dia | 86mm |
| Depth | 25mm |
| Type | Indoor Sockets & Switches |
| Format | Light Switch |
| Design | Low Profile |
| Gang | 1 Gang |
| Plate Finish | Brass |
